Urząd Miasta Brzeszcze – UM w Brzeszczach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Brzeszcze – UM w Brzeszczach

Brzeszcze Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Brzeszcz. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Brzeszczach, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Brzeszcze dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Brzeszczach dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Brzeszcze godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Brzeszcze będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Brzeszcze

Adres: ul. Kościelna 4, 32-620 Brzeszcze

Telefon: 32 77 28 500,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Brzeszcze:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-17:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-13:00

Urząd Miasta w Brzeszczach

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Brzeszczach prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Brzeszcze odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Brzeszcze opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Brzeszcz jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Brzeszcze podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Brzeszcze podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Brzeszczach. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Brzeszcz informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Brzeszcze

Liczba wyświetleń: 147Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS