Urząd Miasta Bukowno – UM w Bukownie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Bukowno – UM w Bukownie

Telefon do Urzędu Miasta Bukowna. Urząd Miasta w Bukownie adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Bukowno?

Urząd Miasta Bukowno telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Bukowno telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Bukowna możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Bukowno godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Bukowna. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Bukowno godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Bukowno

Adres: ul. Kolejowa 16, 32-332 Bukowno

Telefon: 32 626 18 20, 32 626 18 30

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Bukowno:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Bukownie

Instytucja samorządowa, jaką jest Urząd Miasta w Bukownie odpowiada za prowadzenie spraw oraz jego mieszkańców. W tej jednostce petenci mogą uzyskać dokument prawa jazdy, dowód osobisty, a także wszelkie zezwolenia. Urząd Miasta Bukowno odpowiedzialny jest również za wdrażanie lokalnego prawa, polityki oraz przepisów.

Urząd Miasta Bukowno wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Bukowno publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Bukowna.

Urząd Miasta Bukowna podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Bukowna płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Bukowno

Liczba wyświetleń: 399Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS