Urząd Miasta Cedynia – UM w Cedyni

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Cedynia – UM w Cedyni

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Cedyni. Urząd Miasta Cedyni telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Cedynia opłata skarbowa.

Urząd Miasta Cedynia kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Cedyni należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Cedynia kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Cedyni

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Cedyni zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Cedynia

Adres: Plac Wolności 1, 74-520 Cedynia

Telefon: +48 (91) 4144 006,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Cedynia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Cedynia Urząd Miasta

Urząd Miasta Cedyni składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Cedynia Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Cedynia opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Cedyni powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Cedyni podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Cedyni podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Cedynia

Liczba wyświetleń: 362Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS