Urząd Miasta Chełmża – UM w Chełmży

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Chełmża – UM w Chełmży

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Chełmży, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Chełmża dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Chełmża kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Chełmży należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Chełmża kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Chełmży

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Chełmży zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Chełmża

Adres: ul. Hallera 2, 87-140 Chełmża

Telefon: +48 56 639 23 30,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Chełmża:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-16:00
  • piątek 7:00-14:00

Chełmża Urząd Miasta

Urząd Miejski w Chełmża pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Chełmży mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Chełmża opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Chełmży jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Chełmża podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Chełmża podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Chełmży. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Chełmży informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Chełmża

Liczba wyświetleń: 357Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS