Urząd Miasta Chociwel – UM w Chociwlu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Chociwel – UM w Chociwlu

Urząd Miasta Chociwel kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Chociwlu. Urząd Miasta Chociwel telefon.

Urząd Miasta Chociwel kontakt

Urząd Miejski w Chociwlu ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Chociwlu zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Chociwel kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Chociwlu jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Chociwla może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Chociwlu

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Chociwla możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Chociwel godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Chociwlu są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Kontakt Urząd Miasta Chociwel

Adres: ul. Armii Krajowej 52, 73-120 Chociwel

Telefon: +48 91 56 22 001,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Chociwel:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 6:00-14:00

Chociwel Urząd Miasta

Urząd Miejski w Chociwel pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Chociwlu mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Chociwel podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Chociwel podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Chociwlu dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Chociwel Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Chociwlu dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Chociwel

Liczba wyświetleń: 306Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS