Urząd Miasta Chojna – UM w Chojnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Chojna kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Chojnie. Urząd Miasta Chojna telefon.

Kontakt Urząd Miasta Chojna

Adres: Jagiellońska 4, 74-500 Chojna

Telefon: 91 414 10 35,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Chojna

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Chojnie

W Chojnie istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Chojny, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Chojny jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Chojny wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Chojny realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Urząd Miasta Chojna telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Chojny jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Chojnie jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Chojna prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Chojna godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Chojnie obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Chojny funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Chojnie zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Chojna można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Urząd Miasta Chojna wydziały

Urząd Miasta Chojny podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Chojnie. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Chojny, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Chojny

Wydział Spraw Obywatelskich UM Chojna świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Chojny działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Chojna

Liczba wyświetleń: 24Wyszukaj dodatkowe informacje: