Urząd Miasta Czaplinek – UM w Czaplinku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Kontakt mailowy do Urzędu Miasta Czaplinek, numer telefonu, adres. Czym zajmuje się Wydział Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Czaplinka?

Kontakt Urząd Miasta Czaplinek

Adres: Rynek 6, 78-550 Czaplinek

Telefon: +48 94 372 62 00, +48 94 372 62 02

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Czaplinek

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-16:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Czaplinku

Urząd Miasta Czaplinka jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Czaplinka szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Czaplinku można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Czaplinek dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Czaplinku interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Czaplinka. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Czaplinku

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Czaplinku są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Urząd Miasta Czaplinek wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Czaplinek wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Czaplinka podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Czaplinek formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Czaplinka podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Czaplinka w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Czaplinek

Liczba wyświetleń: 32Wyszukaj dodatkowe informacje: