Urząd Miasta Człopa – UM w Człopie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Człopy godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Człopa Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Człopa.

Kontakt Urząd Miasta Człopa

Adres: ul. Strzelecka 2, 78-630 Człopa

Telefon: 67 259 10 69,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Człopa

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Człopa Urząd Miasta

Urząd Miasta Człopy jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Człopy. Urząd Miasta Człopa posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Człopy dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Człopy występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Człopa kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Człopa telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Człopa godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Człopy otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Człopa godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Urząd Miasta Człopa Wydział Komunikacji

Mieszczący się w jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Człopa Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych spraw. Petenci mogą odebrać tam prawo jazdy oraz zezwolenia, które dotyczą przewozów ludzi i towarów. Ten wydział załatwia również sprawy związane z rejestracją pojazdu.

Urząd Miasta Człopa dowody osobiste

W celu wyrobienia dowodu osobistego należy złożyć osobiście wymagany wniosek. Koniecznością jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii. Powinna ona posiadać wymiary 35 mm x 45 mm. Całej procedury nie można zrealizować drogą elektroniczną. Wyjątek jest wtedy, kiedy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Człopa dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Człopa

Liczba wyświetleń: 21Wyszukaj dodatkowe informacje: