Urząd Miasta Człopa – UM w Człopie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Człopa – UM w Człopie

Urząd Miasta Człopy godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Człopa Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Człopa.

Urząd Miasta Człopa kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Człopa telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Człopa godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Człopy otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Człopa godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Człopa

Adres: ul. Strzelecka 2, 78-630 Człopa

Telefon: 67 259 10 69,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Człopa:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Człopa Urząd Miasta

Urząd Miasta Człopy jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Człopy. Urząd Miasta Człopa posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Człopy dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Człopy występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Człopa Wydział Komunikacji

Mieszczący się w jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Człopa Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych spraw. Petenci mogą odebrać tam prawo jazdy oraz zezwolenia, które dotyczą przewozów ludzi i towarów. Ten wydział załatwia również sprawy związane z rejestracją pojazdu.

Urząd Miasta Człopa dowody osobiste

W celu wyrobienia dowodu osobistego należy złożyć osobiście wymagany wniosek. Koniecznością jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii. Powinna ona posiadać wymiary 35 mm x 45 mm. Całej procedury nie można zrealizować drogą elektroniczną. Wyjątek jest wtedy, kiedy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Człopa dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Człopa

Liczba wyświetleń: 258Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS