Urząd Miasta Darłowo – UM w Darłowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Darłowo. Miejski Urząd w Darłowie adres placówki. Urząd Miasta Darłowo telefon, e-mail, kontakt.

Kontakt Urząd Miasta Darłowo

Adres: Plac Tadeusza Kościuszki 9, 76-150 Darłowo

Telefon: 94 355 1200,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Darłowo

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-16:00
  • piątek: 7:00-14:00

Darłowo Urząd Miasta

Urząd Miasta Darłowa jest jednym z najważniejszych elementów administracji publicznej dla mieszkańców Darłowa. Urząd Miasta Darłowo odpowiada za szereg ważnych funkcji, takich jak:

  • zarządzanie infrastrukturą
  • utrzymanie porządku publicznego
  • zapewnienie bezpieczeństwa
  • zarządzanie nieruchomościami
  • ochrona środowiska i zasobów naturalnych oraz planowanie i realizację projektów miejskich.

Urząd Miasta Darłowo telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Darłowa jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Darłowo telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Darłowa jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Darłowo oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Darłowo godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Darłowa są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Darłowo godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Wydziały Urzędu Miasta Darłowa

Urząd Miasta w Darłowie podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Darłowo jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Darłowo Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Darłowa zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Darłowa mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Darłowo wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Darłowo

Liczba wyświetleń: 83Wyszukaj dodatkowe informacje: