Urząd Miasta Dobczyce – UM w Dobczycach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Dobczyce – UM w Dobczycach

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Dobczycach. Urząd Miasta Dobczyc telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Dobczyce opłata skarbowa.

Urząd Miasta Dobczyce telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Dobczyc, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Dobczycach są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Dobczyc nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Dobczyce godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Dobczycach do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Dobczyce te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Kontakt Urząd Miasta Dobczyce

Adres: Rynek 26, 32-410 Dobczyce

Telefon: (+48 12) 37 21 700, (+48 12) 37 21 701

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Dobczyce:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Dobczycach

Mieszkańcy miasta Dobczyc wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Dobczycach. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Dobczyce odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Dobczyce druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Dobczyc petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Dobczyce druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Dobczyce Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Dobczyce Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Dobczyce ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Dobczyce

Liczba wyświetleń: 255Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS