Urząd Miasta Dobrzany – UM w Dobrzanach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Dobrzany – UM w Dobrzanach

Urząd Miasta Dobrzany kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Dobrzanach. Urząd Miasta Dobrzany telefon.

Urząd Miasta Dobrzany dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Dobrzany telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Dobrzan można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Dobrzanach

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Dobrzanach. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Dobrzany

Adres: ul. Staszica 1, 73-130 Dobrzany

Telefon: +48 91 56 20 201,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Dobrzany:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Dobrzanach

W Dobrzanach istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Dobrzan, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Dobrzan jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Dobrzan wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Dobrzan realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Urząd Miasta Dobrzany opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Dobrzan powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Dobrzan podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Dobrzan podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Dobrzany

Liczba wyświetleń: 227Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS