Urząd Miasta Drawsko Pomorskie – UM w Drawsku Pomorskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Drawsko Pomorskie – UM w Drawsku Pomorskim

Urząd Miasta w Drawsku Pomorskim godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Drawsko Pomorskie telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Drawska Pomorskiego.

Urząd Miasta Drawsko Pomorskie telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Drawska Pomorskiego jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Drawsko Pomorskie telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Drawska Pomorskiego jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Drawsko Pomorskie oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Drawsko Pomorskie godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Drawska Pomorskiego są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Drawsko Pomorskie godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Drawsko Pomorskie

Adres: ul. Gen.Wł.Sikorskiego 41, 78-500 Drawsko Pomorskie

Telefon: 94 36 334 85, 94 36 334 86

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Drawsko Pomorskie:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 7:00-14:00

Drawsko Pomorskie Urząd Miasta

Urząd Miasta Drawska Pomorskiego jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Drawska Pomorskiego. Urząd Miasta Drawsko Pomorskie posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Drawska Pomorskiego dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Drawska Pomorskiego występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Drawsko Pomorskie wydziały

Urząd Miasta Drawska Pomorskiego podzielony jest na kilka wydziałów, z których każdy ma swoje wyspecjalizowane funkcje. Wśród tych wydziałów jest Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Drawsku Pomorskim. Podział placówki na pojedyncze jednostki ułatwia organizację pracy co bezpośrednio przekłada się na szybszą obsługę petentów. Przed wizytą w Urzędzie Miasta Drawska Pomorskiego, warto zweryfikować informacje co do realizacji przez każdy z wydziałów.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Drawska Pomorskiego

Wydział Spraw Obywatelskich UM Drawsko Pomorskie świadczy usługi związane z administracją publiczną i samorządem terytorialnym, w tym wydawanie dokumentów, rejestrację obywateli i inne usługi. To właśnie do Wydziału Spraw Obywatelskich należy skierować się chcąc uzyskać dowód osobisty lub tymczasowy dowód osobisty. Aktualnie Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Drawska Pomorskiego działa w tych samych godzinach co cała placówka.

Mapa Urząd Miasta Drawsko Pomorskie

Liczba wyświetleń: 384Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS