Urząd Miasta Gostyń – UM w Gostyniu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Gostyń – UM w Gostyniu

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Gostynia, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Gostyń dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Gostyń dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Gostyniu dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Gostyń godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Gostyń będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Kontakt Urząd Miasta Gostyń

Adres: Rynek 2, 63-800 Gostyń

Telefon: +48 655752110, +48 655752150

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Gostyń:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gostyń Urząd Miasta

Urząd Miasta Gostynia umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Gostyń opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Gostynia jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Gostyń podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Gostyń podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Gostyniu. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Gostynia informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Gostyń

Liczba wyświetleń: 608Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS