Urząd Miasta Grybów – UM w Grybowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Grybów – UM w Grybowie

Urząd Miasta Grybów godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Grybowa – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Grybów.

Urząd Miasta Grybów kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Grybowa, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Grybów kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Grybowa, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Grybowa

Urząd Miasta Grybowa jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Grybów jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Grybowa.

Kontakt Urząd Miasta Grybów

Adres: ul. Rynek 12, 33-330 Grybów

Telefon: +48 18 445 01 40, +48 18 445 02 02

Email: umgrybowpro.onet.pl

Godziny otwarcia Urząd Miasta Grybów:

 • poniedziałek 7:30-17:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Grybowie

Mieszkańcy miasta Grybowa wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Grybowie. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Grybów odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Grybów wydziały

W Urzędzie Miasta Grybowa działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Grybowie zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Grybowa to przykładowo:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Grybów wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Grybów Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Grybowa jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Grybowa i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Grybowa jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Grybowa możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Grybów

Liczba wyświetleń: 408Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS