Urząd Miasta Gryfice – UM w Gryficach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Gryfice – UM w Gryficach

Telefon do Urzędu Miasta Gryfic. Urząd Miasta w Gryficach adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Gryfice?

Urząd Miasta Gryfice telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Gryfic, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Gryficach są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Gryfic nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Gryfice godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Gryficach do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Gryfice te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Kontakt Urząd Miasta Gryfice

Adres: pl. Zwycięstwa 37, 72-300 Gryfice

Telefon: +48 91 385 32 01, +48 91 385 32 00

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Gryfice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Gryficach

Gryfice Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Gryficach odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Gryfic.

Urząd Miasta Gryfice wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Gryfice publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Gryfic.

Urząd Miasta Gryfic podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Gryfic płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Gryfice

Liczba wyświetleń: 209Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS