Urząd Miasta Kamień Pomorski – UM w Kamieniu Pomorskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Kamień Pomorski – UM w Kamieniu Pomorskim

Urząd Miasta Kamień Pomorski godziny otwarcia, adres. Kamień Pomorski Urząd Miasta kontakt, telefon, numer e-mail. Wydziały Urzędu Miasta Kamienia Pomorskiego.

Urząd Miasta Kamień Pomorski kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Kamień Pomorski kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kamieniu Pomorskim

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Kamienia Pomorskiego interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kamieniu Pomorskim dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Kontakt Urząd Miasta Kamień Pomorski

Adres: ul. Stary Rynek 1, 72-400 Kamień Pomorski

Telefon: 91 38 21 142, 91 38 21 146

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kamień Pomorski:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Kamieniu Pomorskim

W Kamieniu Pomorskim Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Kamieniu Pomorskim również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Kamienia Pomorskiego są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Kamień Pomorski wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Kamień Pomorski publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Kamienia Pomorskiego.

Urząd Miasta Kamienia Pomorskiego podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Kamienia Pomorskiego płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Kamień Pomorski

Liczba wyświetleń: 402Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS