Urząd Miasta Karlino – UM w Karlinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Karlino – UM w Karlinie

Wydziały Urzędu Miasta w Karlinie – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Karlino godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Karlino dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do instytucji Urząd Miasta Karlino dane kontaktowe mogą je bez problemu odnaleźć na głównej stronie internetowej. Oferowany przez Urząd Miasta w Karlinie kontakt zdalny zapewnia szybkie uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji bez konieczności wychodzenia z domu. W przypadku pilnej sprawy zalecane jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ w przypadku poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może okazać się znacznie dłuższy.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Karlinie

Interesanci, którzy chcą załatwić wszelkie sprawy powinni znać godziny otwarcia Urzędu Miasta w Karlinie. Instytucja przyjmuje petentów od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty i niedziele nie można skorzystać z usług oferowanych przez ten urząd.

Kontakt Urząd Miasta Karlino

Adres: Plac Jana Pawła II 6, 78-230 Karlino

Telefon: 94 311 72 73,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Karlino:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Karlinie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Karlinie realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Wydziały Urzędu Miasta Karlina

Urząd Miasta Karlina został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Karlino, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Karlina.

Urząd Miasta Karlino Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Karlinie? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Karlina. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Karlino

Liczba wyświetleń: 510Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS