Urząd Miasta Kościan – UM w Kościanie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Kościan Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Kościanie dowody osobiste, wydziały.

Kontakt Urząd Miasta Kościan

Adres: al. Kościuszki 22, 64-000 Kościan

Telefon: 65 512 11 11, 512 14 66

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Kościan

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 7:15-16:15
  • wtorek: 7:15-15:15
  • środa: 7:15-15:15
  • czwartek: 7:15-15:15
  • piątek: 7:15-14:15

Kościan Urząd Miasta

Urząd Miasta Kościana jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Kościana jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Kościan posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Kościan dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Kościanie, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Kościan kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Kościan telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Kościanie

Urząd Miasta Kościan jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Kościana nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Kościan godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Wydziały Urzędu Miasta Kościana

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Kościana na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Kościanie zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Kościana natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kościan.

Urząd Miasta Kościan Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Kościanie? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Kościanie można zrealizować w Urzędzie Miasta Kościana w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kościana działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Kościan

Liczba wyświetleń: 132Wyszukaj dodatkowe informacje: