Urząd Miasta Krapkowice – UM w Krapkowicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Krapkowice – UM w Krapkowicach

Wydziały Urzędu Miasta w Krapkowicach – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Krapkowice godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Krapkowice kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Krapkowice kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Krapkowicach

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Krapkowic interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Krapkowicach dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Kontakt Urząd Miasta Krapkowice

Adres: ul. 3 Maja 17, 47-303 Krapkowice

Telefon: +48 77 44 66 800, 77 44 66 833

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Krapkowice:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Krapkowicach

W Krapkowicach Urząd Miasta jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie miastem. Jego główne obowiązki to: opieka nad mieszkańcami, zarządzanie sprawami gospodarczymi, kulturalnymi i społecznymi, planowanie i realizacja inwestycji, zarządzanie infrastrukturą. Urząd Miasta w Krapkowicach również odpowiada za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Krapkowic są odpowiedzialni za wykonywanie powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta w Krapkowicach podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Krapkowic zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Krapkowicach podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Krapkowic umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Krapkowice

Liczba wyświetleń: 347Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS