Urząd Miasta Krzeszowice – UM w Krzeszowicach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Krzeszowice – UM w Krzeszowicach

Urząd Miasta Krzeszowic dowód osobisty, opłata skarbowa, wnioski do pobrania. Urząd Miasta Krzeszowice dane kontaktowe, adres e-mail, numery telefonu.

Urząd Miasta Krzeszowice dane kontaktowe

Interesanci miasta Krzeszowice, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Krzeszowice dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Krzeszowicach obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Krzeszowice godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Krzeszowice godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Krzeszowice

Adres: ul. Grunwaldzka 4, 32-065 Krzeszowice

Telefon: 12 252 08 00, 12 252 08 01

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Krzeszowice:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Krzeszowicach

Krzeszowice Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Krzeszowicach odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Krzeszowic.

Urząd Miasta Krzeszowice wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Krzeszowice publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Krzeszowic.

Urząd Miasta Krzeszowic podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Krzeszowic płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Krzeszowice

Liczba wyświetleń: 517Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS