Urząd Miasta Łańcut – UM w Łańcucie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Łańcut – UM w Łańcucie

Kontakt z Urzędem Miasta Łańcuta przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Łańcucie, adres placówki. UM Łańcut wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Łańcut kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Łańcucie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Łańcut komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Łańcuta jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Łańcuta umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Łańcuta umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Łańcucie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Łańcuta można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Łańcuta. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Łańcuta jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Łańcut

Adres: ul. Plac Sobieskiego 18, 37-100 Łańcut

Telefon: 17 225 22 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Łańcut:

 • poniedziałek: 8:00-17:00
 • wtorek: 7:00-15:00
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek: 7:00-15:00
 • piątek: 7:00-14:00

Łańcut Urząd Miasta

Urząd Miasta w Łańcucie jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Łańcuta i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Łańcucie stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Łańcuta mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Łańcucie mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta Łańcut wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Łańcut funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Łańcuta to między innymi:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Łańcut wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Łańcut Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Łańcuta wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Łańcucie jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Łańcuta zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Łańcut Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Łańcut

Liczba wyświetleń: 312Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS