Urząd Miasta Libiąż – UM w Libiążu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Libiąż kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Libiąż Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Libiążu.

Kontakt Urząd Miasta Libiąż

Adres: Działkowa 1, 32-590 Libiąż

Telefon: 32 624 92 90,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Libiąż

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Libiążu

Główną instytucją obsługującą sprawy mieszkańców Libiąża jest Urząd Miasta Libiąża. W placówce można zrealizować wiele formalności takich jak:

  • Zameldowanie/Wymeldowanie
  • Rejestracja pojazdu
  • Wydawanie prawa jazdy
  • Składanie wniosków o pozwolenia i zgody (np. na prowadzenie działalności gospodarczej, budowę obiektu, wycinkę drzew)
  • Wydawanie zezwoleń na organizację wydarzeń publicznych

Urząd Miejski w Libiążu umożliwia złożenie niektórych wniosków online poprzez platformę ePUAP.

Urząd Miasta Libiąż kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Libiąża, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Libiąż kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Libiąża, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Libiąża

Urząd Miasta Libiąża jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Libiąż jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Libiąża.

Wydziały Urzędu Miasta Libiąża

Urząd Miasta w Libiążu podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Libiąż jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Libiąż Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Libiąża zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Libiąża mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Libiąż wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Libiąż

Liczba wyświetleń: 54Wyszukaj dodatkowe informacje: