Urząd Miasta Lipiany – UM w Lipianach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Lipiany – UM w Lipianach

Wydziały Urzędu Miasta w Lipianach – Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Urząd Miasta Lipiany godziny otwarcia, adres, kontakt.

Urząd Miasta Lipiany telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Lipian jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Lipiany telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Lipian jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Lipiany oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Lipiany godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Lipian są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Lipiany godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Lipiany

Adres: Plac Wolności 1, 74-240 Lipiany, woj. Zachodniopomorskie

Telefon: 91 564 10 69,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lipiany:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Lipiany Urząd Miasta

Urząd Miasta Lipian jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Lipian. Urząd Miasta Lipiany posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Lipian dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Lipian występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Lipiany wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Lipiany publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Lipian.

Urząd Miasta Lipian podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Lipian płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Lipiany

Liczba wyświetleń: 261Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS