Urząd Miasta Lipno – UM w Lipnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Lipno – UM w Lipnie

Urząd Miasta Lipno godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Lipno Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Lipno.

Urząd Miasta Lipno kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Lipna można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Lipno kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Lipno godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Lipnie w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Lipno godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Lipno

Adres: Plac Dekerta 8, 87-600 Lipno

Telefon: +48 54 288 42 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Lipno:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-16:00
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-14:30

Lipno Urząd Miasta

Urząd Miasta Lipna umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Lipno podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Lipno podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Lipnie dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Lipno Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Lipnie dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Lipno

Liczba wyświetleń: 406Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS