Urząd Miasta Łobez – UM w Łobzie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Łobez – UM w Łobzie

Kontakt mailowy do Urzędu Miasta Łobez, numer telefonu, adres. Czym zajmuje się Wydział Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Łobza?

Urząd Miasta Łobez kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Łobez kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Łobzie

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Łobza interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Łobzie dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Kontakt Urząd Miasta Łobez

Adres: ul. Niepodległości 13, 73-150 Łobez

Telefon: +48 91 39 74 001,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Łobez:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Łobzie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Łobzie prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Łobez odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Łobez opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Łobez opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Łobez podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Łobza są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Łobez

Liczba wyświetleń: 310Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS