Urząd Miasta Luboń – UM w Luboniu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Luboń – UM w Luboniu

Urząd Miasta Luboń kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Luboń Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Luboniu.

Urząd Miasta Luboń kontakt

Urząd Miejski w Luboniu ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Luboniu zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Luboń kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Luboniu jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Lubonia może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Luboniu

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Lubonia możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Luboń godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Luboniu są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Kontakt Urząd Miasta Luboń

Adres: Plac Edmunda Bojanowskiego 2, 62-030 Luboń

Telefon: +48 61 813 00 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Luboń:

 • Poniedziałek 9:00-17:00 
 • Wtorek 7:30-15:30
 • Środa 7:30-15:30
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Luboniu

W Luboniu Urząd Miasta zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem miastem. Do głównych zadań Urzędu Miasta Lubonia należą:

 • opieka nad mieszkańcami Lubonia
 • prowadzenie spraw gospodarczych, kulturalnych i społecznych w Luboniu
 • planowanie i realizacja inwestycji na terenie Lubonia
 • zarządzanie infrastrukturą

Urząd Miasta Luboń odpowiada też za wydawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta. Pracownicy Urzędu Miasta Lubonia są odpowiedzialni za wykonywanie wszystkich powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Luboń wydziały

Urząd Miasta Luboń jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Lubonia to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Luboń podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Luboń podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Luboń przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Luboń udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Luboń

Liczba wyświetleń: 611Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS