MOPS Luboń

MOPS Luboń

Opublikowano:

Kategoria: MOPS

Województwo: wielkopolskie

MOPS Luboń

MOPS Luboń godziny otwarcia, adres, kontakt, numer telefonu, e-mail. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Luboniu praca, dodatek mieszkaniowy.

MOPS Luboń godziny otwarcia

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Luboniu jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-14:30. Warto pamiętać, że MOPS Luboń godziny otwarcia posiada takie same jak godziny przyjęć interesantów. Osoby, które chcą odbyć osobistą wizytę w Luboń MOPS, mają prawo do dokonania rezerwacji terminu.

MOPS Luboń godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00-14:30
Wtorek: 9:00-14:30
Środa: 9:00-14:30
Czwartek: 9:00-14:30
Piątek: 9:00-14:30
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

MOPS Luboń kontakt

Instytucja, którą jest MOPS Luboń kontakt zdalny z petentem umożliwia na dwa sposoby. Jednym z nich jest skorzystanie z niżej podanego numeru telefonu, natomiast drugim wysłanie wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Kontakt udostępniany przez Luboń MOPS jest możliwy wyłącznie w czasie godzin jego otwarcia. 

MOPS Luboń numer telefonu: 61 810 50 85, 695 555 637
MOPS Luboń adres e-mail: [email protected]
MOPS Luboń adres: ul. Źródlana 1, 62-030 Luboń

MOPS Luboń praca

W MOPS Luboń praca jest dosyć trudna. Pracownicy socjalni codziennie zmagają się z ciężkimi wyzwaniami. Czasem bywa ona również niebezpieczna, ponieważ klienci potrafią być agresywni. Bardzo ważna jest tutaj umiejętność dobrego kontaktu z drugą osobą, a także radzenia sobie w sytuacjach stresowych. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Luboniu obsługiwany jest wyłącznie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Każda zatrudniona w tej instytucji osoba posiada wymagane wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe. W instytucji MOPS Luboń terminy wypłat są ustalone według zamieszczone na stronie internetowej harmonogramu. Jest on dostępny dla każdego interesanta, który posiada dostęp do internetu. 

MOPS Luboń świadczenia rodzinne

Dostępne w MOPS Luboń świadczenia rodzinne to między innymi:

  • zasiłek rodzinny oraz dodatki do zasiłku rodzinnego
  • jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia się dziecka
  • świadczenia wypłacane przez gminy
  • świadczenie rodzicielskie
  • specjalny zasiłek opiekuńczy
  • specjalny zasiłek opiekuńczy
  • zapomoga wypłacana przez gminy
MOPS Luboń dodatek mieszkaniowy

W instytucji, jaką jest MOPS Luboń dodatek mieszkaniowy, przysługuje osobom, które posiadają tytuł prawny do lokalu, zamieszkują lokal mieszkalny, który spełnia kryterium metrażowe, a także osobom, które spełniają warunki dochodowe. Oferowanego przez MOPS Luboń dodatku mieszkaniowego nie mogą pobierać osoby, które przebywają w domu pomocy społecznej, schronisku dla nieletnich, młodzieżowym ośrodku wychowawczym, zakładzie poprawczym, zakładzie karnym oraz w szkole wojskowej. 

Liczba wyświetleń: 7842Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS