Urząd Miasta Maków Podhalański – UM w Makowie Podhalańskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Maków Podhalański – UM w Makowie Podhalańskim

Urząd Miasta Makowa Podhalańskiego kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Maków Podhalański wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Makowie Podhalańskim.

Urząd Miasta Maków Podhalański dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Maków Podhalański dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Makowa Podhalańskiego możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Maków Podhalański godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Makowa Podhalańskiego jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Maków Podhalański

Adres: ul. Szpitalna 3, 34-220 Maków Podhalański

Telefon: 33 874 97 20, 33 874 97 41

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Maków Podhalański:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Makowie Podhalańskim

Maków Podhalański Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Makowie Podhalańskim odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Makowa Podhalańskiego.

Urząd Miasta Maków Podhalański wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Maków Podhalański wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Makowa Podhalańskiego podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Maków Podhalański formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Makowa Podhalańskiego podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Makowa Podhalańskiego w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Maków Podhalański

Liczba wyświetleń: 192Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS