Urząd Miasta Maszewo – UM w Maszewie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Maszewo – UM w Maszewie

Maszewo Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Maszewie dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Maszewo kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Maszewie można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Maszewo telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Maszewo kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Maszewie.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Maszewie

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Maszewie, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Maszewo godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Maszewie a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Maszewa.

Kontakt Urząd Miasta Maszewo

Adres: Plac Wolności 2, 72-130 Maszewo

Telefon: 91 402 33 80,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Maszewo:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Maszewie

Urząd Miasta Maszewa jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Maszewa szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Maszewie można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Maszewo opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Maszewa jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Maszewo podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Maszewo podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Maszewie. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Maszewa informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Maszewo

Liczba wyświetleń: 216Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS