Urząd Miasta Mielno – UM w Mielnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Mielno – UM w Mielnie

Urząd Miasta Mielno godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Mielna – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Mielno.

Urząd Miasta Mielno dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Mielno dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Mielna możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Mielno godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Mielna jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Mielno

Adres: Bolesława Chrobrego 10, 76-032 Mielno

Telefon: (48) 94 34 59 830,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Mielno:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-16:15
  • piątek 8:15-15:15

Mielno Urząd Miasta

Urząd Miasta Mielna jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Mielna. Urząd Miasta Mielno posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Mielna dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Mielna występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta w Mielnie podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Mielna zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Mielnie podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Mielna umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Mielno

Liczba wyświetleń: 420Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS