Urząd Miasta Mirosławiec – UM w Mirosławcu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Mirosławiec – UM w Mirosławcu

Kontakt z Urzędem Miasta Mirosławca przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Mirosławcu, adres placówki. UM Mirosławiec wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Mirosławiec dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Mirosławiec dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Mirosławcu

Urząd Miasto w Mirosławcu otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Mirosławiec

Adres: ul. Wolności 37, 78-650 Mirosławiec

Telefon: +48 (67) 259 50 42,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Mirosławiec:

 • poniedziałek 7:00-15:00
 • wtorek 7:00-15:00
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek 7:00-16:00
 • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Mirosławcu

W Urzędzie Miasta Mirosławiec obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Mirosławiec umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta Mirosławiec wydziały

W Urzędzie Miasta Mirosławca działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Mirosławcu zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Mirosławca to przykładowo:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Mirosławiec wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Mirosławiec Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Mirosławca jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Mirosławca i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Mirosławca jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Mirosławca możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Mirosławiec

Liczba wyświetleń: 262Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS