Urząd Miasta Mogilno – UM w Mogilnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Mogilno – UM w Mogilnie

Urząd Miasta Mogilno godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Mogilno Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Mogilno.

Urząd Miasta Mogilno dane kontaktowe

Dane kontaktowe dotyczące Urzędu miasta w Mogilnie interesant może odszukać na głównej stronie internetowej instytucji. Osoby, które pilnie potrzebują uzyskać wszelkie informacje powinny wybrać telefoniczny kontakt z Urzędem Miasta Mogilna. Kontakt można uzyskać również przesyłając wiadomość mailową, jednak wybierając tę formę kontaktu na odpowiedź zwrotną trzeba zaczekać trochę dłużej.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Mogilnie

Odbycie osobistej wizyty w instytucji, a także uzyskanie kontaktu zdalnego możliwe jest wyłącznie w godzinach urzędowania. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Mogilnie są zaplanowane według ustalone harmonogramu. Wszystkie zainteresowane osoby mogą go znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Kontakt Urząd Miasta Mogilno

Adres: Gabriela Narutowicza 1, 88-300 Mogilno

Telefon: 52 31 85 500,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Mogilno:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Mogilno Urząd Miasta

W mieście Mogilno znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Mogilno. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Mogilno Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Mogilno opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Mogilna jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Mogilno podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Mogilno podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Mogilnie. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Mogilna informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Mogilno

Liczba wyświetleń: 472Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS