Urząd Miasta Moryń – UM w Moryniu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Moryń – UM w Moryniu

Urząd Miasta Morynia kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Moryniu Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Moryń dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Moryń telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Morynia można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Moryniu

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Moryniu. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Moryń

Adres: Plac Wolności 1, 74-503 Moryń

Telefon: 91 466 79 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Moryń:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Moryniu

Mieszkańcy miasta Morynia wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Moryniu. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Moryń odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Moryń wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Moryń wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Morynia podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Moryń formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Morynia podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Morynia w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Moryń

Liczba wyświetleń: 268Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS