Urząd Miasta Muszyna – UM w Muszynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Muszyna – UM w Muszynie

Telefon do Urzędu Miasta Muszyny. Urząd Miasta w Muszynie adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Muszyna?

Urząd Miasta Muszyna kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Muszynie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Muszyna komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Muszyny jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Muszyny umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Muszyny umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Muszynie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Muszyny można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Muszyny. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Muszyny jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Muszyna

Adres: ul. Rynek 31, 33-370 Muszyna

Telefon: +48 18 471 40 09,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Muszyna:

  • poniedziałek 6:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Muszyna Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Muszynie mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Muszyna Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Muszyna wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Muszyna wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Muszyna Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Muszyny jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Muszyna Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Muszyna dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Muszyna dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Muszyna

Liczba wyświetleń: 373Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS