Urząd Miasta Piwniczna-Zdrój – UM w Piwnicznej-Zdroju

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Piwniczna-Zdrój – UM w Piwnicznej-Zdroju

Piwniczna-Zdrój Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Piwnicznej-Zdroju. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Piwnicznej-Zdroju, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Piwniczna-Zdrój dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Piwniczna-Zdrój telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Piwnicznej-Zdroju można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Piwnicznej-Zdroju

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Piwnicznej-Zdroju. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Piwniczna-Zdrój

Adres: Rynek 20, 33-350 Piwniczna-Zdrój

Telefon: +48 18 44 64 043, +48 18 44 64 173

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Piwniczna-Zdrój:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Piwniczna-Zdrój Urząd Miasta

Urząd Miasta Piwnicznej-Zdroju składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Piwniczna-Zdrój Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Wydziały Urzędu Miasta Piwnicznej-Zdroju

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Piwnicznej-Zdroju na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Piwnicznej-Zdroju zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Piwnicznej-Zdroju natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Piwniczna-Zdrój.

Urząd Miasta Piwniczna-Zdrój Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Piwnicznej-Zdroju? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Piwnicznej-Zdroju można zrealizować w Urzędzie Miasta Piwnicznej-Zdroju w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Piwnicznej-Zdroju działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Piwniczna-Zdrój

Liczba wyświetleń: 261Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS