Urząd Miasta Pleszew – UM w Pleszewie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Pleszew – UM w Pleszewie

Jak dokonać opłaty skarbowej w Urzędzie Miasta Pleszewa? Urząd Miasta Pleszew Wydział Komunikacji. Urząd Miasta Pleszew dane kontaktowe, telefony, adres.

Urząd Miasta Pleszew kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Pleszewie warto skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych przez placówkę. Aktualnie Urząd Miasta Pleszew kontakt z mieszkańcami prowadzi zdalnie przez telefon i pocztę elektroniczną. Trzeba pamiętać, że możliwość kontaktu z Urzędem Miasta w Pleszewie jest dostępna jedynie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pleszewie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Pleszewa są zawsze dostępne na stronie placówki administracyjnej. Urząd Miasta Pleszew godziny otwarcia zaleca zweryfikować przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w podanych godzinach prowadzona jest we wszystkie dni robocze. Urząd Miasta Pleszewa pozostaje nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Pleszew

Adres: ul. Rynek 1. 63-300 Pleszew

Telefon: 62 74 28 300,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pleszew:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Urząd Miasta w Pleszewie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Pleszewie prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Pleszew odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Pleszew Wydział Komunikacji

Mieszczący się w jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Pleszew Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych spraw. Petenci mogą odebrać tam prawo jazdy oraz zezwolenia, które dotyczą przewozów ludzi i towarów. Ten wydział załatwia również sprawy związane z rejestracją pojazdu.

Urząd Miasta Pleszew dowody osobiste

W celu wyrobienia dowodu osobistego należy złożyć osobiście wymagany wniosek. Koniecznością jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii. Powinna ona posiadać wymiary 35 mm x 45 mm. Całej procedury nie można zrealizować drogą elektroniczną. Wyjątek jest wtedy, kiedy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Pleszew dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Pleszew

Liczba wyświetleń: 409Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS