Urząd Miasta Polanów – UM w Polanowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Polanów – UM w Polanowie

Dane kontaktowe Urzędu Miasta Polanowa, telefon, adres, godziny otwarcia. Urząd Miasta Polanów dowody osobiste, opłata skarbowa, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Polanów dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do instytucji Urząd Miasta Polanów dane kontaktowe mogą je bez problemu odnaleźć na głównej stronie internetowej. Oferowany przez Urząd Miasta w Polanowie kontakt zdalny zapewnia szybkie uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji bez konieczności wychodzenia z domu. W przypadku pilnej sprawy zalecane jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ w przypadku poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może okazać się znacznie dłuższy.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Polanowie

Interesanci, którzy chcą załatwić wszelkie sprawy powinni znać godziny otwarcia Urzędu Miasta w Polanowie. Instytucja przyjmuje petentów od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty i niedziele nie można skorzystać z usług oferowanych przez ten urząd.

Kontakt Urząd Miasta Polanów

Adres: Wolności 4, 76-010 Polanów

Telefon: 94 318 83 51,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Polanów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-16:00
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Polanowie

W Polanowie istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Polanowa, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Polanowa jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Polanowa wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Polanowa realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Polanowa

W Urzędzie Miasta Polanów mieści się Wydział Spraw Obywatelskich. Zainteresowane osoby mogą załatwić tam różne sprawy, do których należy między innymi odbiór dowodu osobistego. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Polanowa prowadzi działania związane z ewidencją ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych w sprawach zameldowanie oraz wymeldowania, a także sporządzaniem i aktualizowaniem  spisu wyborców dla przeprowadzania wyborów oraz referendów.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Polanowa

Interesanci w Urzędzie Miasta Polanów w Wydziale Komunikacji mają możliwość odebrania prawa jazdy, a także załatwienia innej kategorii spraw. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Polanowa zajmuje się między innymi przyjmowaniem pozwoleń czasowych i tymczasowych tablic rejestracyjnych po upływie terminu czasowej rejestracji, kierowaniem pojazdów na dodatkowe badanie techniczne, dokonywaniem wpisów w karcie pojazdu o nabyciu lub zbyciu pojazdu oraz zmian danych w dowodzie rejestracyjnym, a także przyjmowaniem od kierowców zawiadomień o zagubieniu prawa jazdy oraz wydawaniem wtórników prawa jazdy.

Mapa Urząd Miasta Polanów

Liczba wyświetleń: 262Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS