Urząd Miasta Połczyn-Zdrój – UM w Połczynie-Zdroju

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Połczyna-Zdroju godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Połczyn-Zdrój Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Połczyn-Zdrój.

Kontakt Urząd Miasta Połczyn-Zdrój

Adres: Plac Wolności 3-4, 78-320 Połczyn-Zdrój

Telefon: (94) 36 66 100,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Połczyn-Zdrój

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:15-16:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-14:15

Urząd Miasta w Połczynie-Zdroju

Urząd Miasta Połczyna-Zdroju jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Połczyna-Zdroju szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Połczynie-Zdroju można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Połczyn-Zdrój kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Połczyn-Zdrój kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Połczynie-Zdroju

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Połczyna-Zdroju interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Połczynie-Zdroju dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Urząd Miasta Połczyn-Zdrój opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Połczyna-Zdroju jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Połczyn-Zdrój podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Połczyn-Zdrój podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Połczynie-Zdroju. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Połczyna-Zdroju informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Połczyn-Zdrój

Liczba wyświetleń: 63Wyszukaj dodatkowe informacje: