Urząd Miasta Pruszcz Gdański

Urząd Miasta Pruszcz Gdański

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Pruszcz Gdański

Urząd Miasta Pruszcz Gdański godziny otwarcia, telefon, kontakt, e-mail, adres. Urząd Miasta Pruszcz wydanie dowodu osobistego, opłata skarbowa, przetargi.

Urząd Miasta Pruszcz Gdański kontakt

Urząd Miasta Pruszcz Gdański kontakt zdalny umożliwia za pomocą numeru telefonu oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku pilnej potrzeby natychmiastowego uzyskania informacji zaleca się użycie kontaktu telefonicznego. Warto wiedzieć, że kontakt zdalny z Pruszcz Gdański Urząd Miasta jest możliwy wyłącznie w godzinach jego otwarcia.

Urząd Miasta Pruszcz Gdański numer telefonu:  58 775 99 21,  58 682 34 51

Adres e-mail: [email protected],   [email protected]

Urząd Miasta Pruszcz Gdański adres: ul. Grunwaldzka 20,  83-000 Pruszcz Gdański

Urząd Miasta Pruszcz Gdański dowody osobiste

Urząd Miasta Pruszcz Gdański dowody osobiste umożliwia do odbioru w swojej siedzibie. Pruszcz Gdański Urząd Miasta pozwala złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego przez internet wyłącznie dla dzieci poniżej 12 roku życia. Wniosek o wydanie dowodu należy złożyć osobiście w Urzędzie. Warto pamiętać, że ubiegając się o dowód koniecznie, trzeba wypełnić odpowiedni wniosek oraz mieć przy sobie jedno aktualne zdjęcie, które ma wymiary 35 mm x 45 mm. Oczekiwanie na dowód osobisty wynosi około 30 dni od daty złożenia wniosku o wydanie dowodu osobistego w Urzędzie Miasta Pruszcz Gdański. W przypadku dowodu osobistego dla dziecka wniosek może złożyć jedno z rodziców. 

Urząd Miasta Pruszcz Gdański wydział komunikacji

W instytucji Urząd Miasta Pruszcz Gdański wydział komunikacji głównie zajmuje się wydawaniem uprawnień do kierowania pojazdami. Możliwe jest tam również dokonanie rejestracji pojazdów. Wydział komunikacji prowadzi również działania związane z wydawaniem licencji na prowadzenie taksówki, zarządzanie stacjami kontroli pojazdów, a także prowadzi nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców. 

Urząd Miasta Pruszcz Gdański

Urząd Miasta Pruszcz Gdański to jednostka organizacyjna gminy, której głównym działaniem jest świadczenie pomocy wójtowi, burmistrzowi w zakresie uchwał oraz zadań. W instytucji Urząd Miasta Pruszcz Gdański opłata skarbowa powinna zostać zrealizowana na jego rachunek bankowy. Urząd Miasta Pruszcz przetargi prowadzi dotyczące głównie nieruchomości. Praca Pruszcz Gdański Urząd Miasta wykonywana jest wyłącznie przez osoby posiadające wysokie kwalifikacje. Każdy z pracowników posiada odpowiednie umiejętności oraz wykształcenie do wykonywania pracy w tym zawodzie. Dzięki temu odbywana wizyta osobista w Urzędzie Miasta Pruszcz Gdański przebiega bardzo profesjonalnie.

Urząd Miasta Pruszcz Gdański godziny otwarcia

W instytucji Urząd Miasta Pruszcz Gdański godziny otwarcia nie są codziennie takie same. W poniedziałki z usług Urzędu można korzystać w godzinach 9:00-17:00, natomiast w pozostałe dni od 7:30-15:30. Warto wcześniej umówić wizytę w Urząd Miasta Pruszcz w celu uniknięcia często długotrwałego czekania na swoją kolej.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00-17:00
Wtorek: 7:30-15:30
Środa: 7:30-15:30
Czwartek: 7:30-15:30
Piątek: 7:30-15:30

Liczba wyświetleń: 1166Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS