Urząd Miasta Rabka-Zdrój – UM w Rabce-Zdroju

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Rabka-Zdrój – UM w Rabce-Zdroju

Rabka-Zdrój Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Rabki-Zdroju. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Rabce-Zdroju, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Rabka-Zdrój dane kontaktowe

Osoby, które nie mają możliwości odbycia osobistej wizyty w placówce mogą załatwić sprawy zdalnie wykorzystując w tym celu udostępnianie przez Urząd Miasta Rabka-Zdrój dane kontaktowe.

Kontakt zdalny z Urzędem Miasta Rabki-Zdroju możliwy jest do zrealizowania na dwa sposoby. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na odpowiedź zwrotną potrzeba poczekać zazwyczaj kilka dni roboczych.

Urząd Miasta Rabka-Zdrój godziny otwarcia

Wszelkie sprawy zainteresowane osoby mogą załatwić w Urzędzie Miasta Rabki-Zdroju jedynie w dni robocze od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzin. W weekendy placówka jest zamknięta. Wszelkie zmiany, które dotyczą zmiany harmonogramu godzin urzędowania zostaną zaktualizowane na głównej stronie internetowej.

Kontakt Urząd Miasta Rabka-Zdrój

Adres: ul. Parkowa 2, 34-700 Rabka-Zdrój

Telefon: (018) 2692000,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Rabka-Zdrój:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-15:00

Rabka-Zdrój Urząd Miasta

Urząd Miasta Rabki-Zdroju jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Rabka-Zdrój odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Rabki-Zdroju jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Urząd Miasta Rabka-Zdrój wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Rabka-Zdrój wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Rabki-Zdroju podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Rabka-Zdrój formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Rabki-Zdroju podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Rabki-Zdroju w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Rabka-Zdrój

Liczba wyświetleń: 537Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS