Urząd Miasta Radłów – UM w Radłowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Radłów godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Radłowa – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Radłów.

Kontakt Urząd Miasta Radłów

Adres: Kolejowa 7, 33-130 Radłów

Telefon: 14 678 20 44,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Radłów

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Radłów Urząd Miasta

W mieście Radłów znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Radłów. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Radłów Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Radłów dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Radłów dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Radłowie

Urząd Miasto w Radłowie otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Wydziały Urzędu Miasta Radłowa

Urząd Miasta w Radłowie podzielony jest na kilka wydziałów wewnętrznych, z których każdy ma swoje indywidualnie przydzielone zadania. Dla przykładu Wydział Spraw Obywatelskich Radłów jest odpowiedzialny za wydawanie dokumentów tożsamości. W placówce funkcjonuje również Wydział Komunikacji czy Wydział Nieruchomości.

Urząd Miasta Radłów Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Radłowa zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawami i obowiązkami obywateli, np. rejestracją i aktualizacją danych mieszkańców, wydawaniem dowodów osobistych, wystawianiem zaświadczeń, udzielaniem informacji o prawach i obowiązkach obywateli. Petenci którzy składają wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Miasta Radłowa mogą liczyć na szybką realizację formalności. Trzeba wiedzieć, że dowód osobisty Urząd Miasta Radłów wydaje w terminie do 30 dni od złożenia potrzebnych dokumentów.

Mapa Urząd Miasta Radłów

Liczba wyświetleń: 21Wyszukaj dodatkowe informacje: