Urząd Miasta Radziejów – UM w Radziejowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Radziejów – UM w Radziejowie

Urząd Miasta w Radziejowie dane kontaktowe, telefony, adres e-mail. Jak złożyć wniosek w Urzędzie Miasta Radziejowa? Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Radziejowie.

Urząd Miasta Radziejów kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Radziejów kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Radziejowie udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Radziejów godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Radziejów godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Kontakt Urząd Miasta Radziejów

Adres: ul. Kościuszki 20/22, 88-200 Radziejów

Telefon: (54) 285 7100,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Radziejów:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Radziejowie

Urząd Miasta Radziejowa jest głównym centrum administracyjnym, które zapewnia mieszkańcom Radziejowa szeroki zakres usług i informacji. Z tego miejsca mieszkańcy miasta mają dostęp do władz samorządowych, a także ważnych dokumentów i informacji związanych z miastem. Kierując się do siedziby Urzędu Miejskiego w Radziejowie można uzyskać wsparcie w zakresie spraw dotyczących spraw obywatelskich, komunikacji, nieruchomości czy ochrony środowiska.

Urząd Miasta Radziejów druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Radziejowa petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Radziejów druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Radziejów Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Radziejów Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Radziejów ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Radziejów

Liczba wyświetleń: 149Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS