Urząd Miasta Sianów – UM w Sianowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Sianów – UM w Sianowie

Urząd Miasta Sianowa kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Miasta w Sianowie opłata skarbowa, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Sianów kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Sianowa, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Sianów kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Sianowa, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Sianowa

Urząd Miasta Sianowa jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Sianów jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Sianowa.

Kontakt Urząd Miasta Sianów

Adres: ul. Armii Polskiej 30, 76-004 Sianów

Telefon: (+48) 94 346 95 28,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sianów:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-16:00
  • piątek 7:00-14:00

Sianów Urząd Miasta

Urząd Miasta Sianowa jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Sianowa. Urząd Miasta Sianów posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Sianowa dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Sianowa występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta w Sianowie podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Sianowa zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Sianowie podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Sianowa umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Sianów

Liczba wyświetleń: 337Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS