Urząd Miasta Sławno – UM w Sławnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Sławno – UM w Sławnie

Urząd Miasta Sławna kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Sławno wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Sławnie.

Urząd Miasta Sławno telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Sławna jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Sławnie jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Sławno prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Sławno godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Sławnie obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Sławna funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Sławnie zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Sławno można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Kontakt Urząd Miasta Sławno

Adres: ul. Marie Curie-Skłodowskiej 9, 76-100 Sławno

Telefon: +48 (59) 810 00 95, +48 (59) 810 30 51

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sławno:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Sławno Urząd Miasta

Urząd Miasta Sławna jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Sławna jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Sławno posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Sławno opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Sławna powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Sławna podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Sławna podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Sławno

Liczba wyświetleń: 587Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS