Urząd Miasta Słomniki – UM w Słomnikach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Słomniki – UM w Słomnikach

Urząd Miasta Słomniki kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Słomnikach. Urząd Miasta Słomniki telefon.

Urząd Miasta Słomniki dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Słomnikach, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Słomniki kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Słomniki telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Słomnikach

Urząd Miasta Słomniki jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Słomnik nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Słomniki godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Słomniki

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 64, 32-090 Słomniki

Telefon: +48 12 388 11 02, +48 12 388 10 04

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Słomniki:

  • poniedziałek 9:00-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Słomniki Urząd Miasta

Urząd Miasta Słomnik wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Słomniki Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Urząd Miasta Słomniki Wydział Komunikacji

Mieszczący się w jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Słomniki Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych spraw. Petenci mogą odebrać tam prawo jazdy oraz zezwolenia, które dotyczą przewozów ludzi i towarów. Ten wydział załatwia również sprawy związane z rejestracją pojazdu.

Urząd Miasta Słomniki dowody osobiste

W celu wyrobienia dowodu osobistego należy złożyć osobiście wymagany wniosek. Koniecznością jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii. Powinna ona posiadać wymiary 35 mm x 45 mm. Całej procedury nie można zrealizować drogą elektroniczną. Wyjątek jest wtedy, kiedy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Słomniki dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Słomniki

Liczba wyświetleń: 341Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS