Urząd Miasta Sosnowiec

Urząd Miasta Sosnowiec

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: śląskie

Urząd Miasta Sosnowiec

Urząd Miejski w Sosnowcu wydział komunikacji, wydział podatków. Urząd Miasta Sosnowiec kontakt telefoniczny, adres, godziny otwarcia, numer telefonu.

Urząd Miasta Sosnowiec kontakt

Mieszkańcy Sosnowca mogą skierować się do Urzędu Miasta w celu realizacji wielu formalności. Urząd Miasta Sosnowiec obsługuje sprawy związane z dowodami osobistymi, paszportami, ale również zameldowaniem czy zezwoleniem na budowę.

Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Sosnowiec kontakt prowadzi z wykorzystaniem drogi telefonicznej, ale również elektronicznej. Chcąc uzyskać kontakt telefoniczny z centralą urzędu należy skontaktować się pod numerem (32) 296 06 00. Oczywiście obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu jest prowadzona jedynie w godzinach otwarcia.

Adres: al. Zwycięstwa 20, 41-200 Sosnowiec
E-mail: [email protected]
Telefon: (32) 296 06 00

Urząd Miasta Sosnowiec godziny otwarcia

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Sosnowcu lub uzyskać pomoc pracowników bezpośrednio w instytucji należy znać godziny pracy. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta w Sosnowcu dostępne są poniżej. Aby umożliwić interesantom realizacje formalności, Urząd Miasta Sosnowiec godziny otwarcia dopasowuje do potrzeb interesantów.

poniedziałek: 7:30-18:00
wtorek-czwartek: 7:30-15:30
piątek: 7:30-13:00

Urząd Miasta Sosnowiec godziny pracy dopasował, aby przez cały tydzień formalności mogły być załatwiane zarówno rano jak i po południu dla osób pracujących.

Urząd Miasta Sosnowiec wydziały

W Urzędzie Miasta w Sosnowcu funkcjonuje wiele wydziałów. Każdy oddział znajduje się odpowiednimi sprawami. UM Sosnowiec działa między innymi Biuro Obsługi Interesantów (BOI), Biuro Prezydenta Miasta (BPM), Wydział Podatków, Wydział Spraw Obywatelskich (WSO), Wydział Kultury i Promocji Miasta (WKP). Oczywiście w budynku działa więcej wydziałów, dokładną listę można uzyskać kontaktując się z centralą urzędu.

Urząd Miasta Sosnowiec Wydział Komunikacji – WKM

Warto wiedzieć, że sprawy komunikacyjne jak rejestracja pojazdu czy uzyskanie dokumentu prawa jazdy w Sosnowcu, realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miejskiego. Siedziba oddziału znajduje się przy ulicy S. Małachowskiego 3. Informacje na temat gdzie się skierować można otrzymać w Informacji Wydziału Komunikacji w pokoju numer 13.

Telefon: 32 296 06 60
E-mail: [email protected]

Urząd Miasta Sosnowiec Wydział Podatków – WPO

Wydział podatków w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu mieści się w głównym budynku instytucji. Aby skontaktować się z pracownikami oddziału, można skorzystać z numeru 32 296 05 09. Oczywiście Wydział Podatków Urzędu Miasta w Sosnowcu działa w godzinach pracy UM.

Telefon: 32 296 05 09
E-mail: [email protected]

Liczba wyświetleń: 15608Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS