Urząd Miasta Śrem – UM w Śremie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Śremu kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Śrem wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Śremie.

Kontakt Urząd Miasta Śrem

Adres: Plac 20 Października 1, 63-100 Śrem

Telefon: +48 61 28 35 225,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Śrem

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00

Śrem Urząd Miasta

Urząd Miasta Śremu jest jednym z najważniejszych elementów administracji publicznej dla mieszkańców Śremu. Urząd Miasta Śrem odpowiada za szereg ważnych funkcji, takich jak:

  • zarządzanie infrastrukturą
  • utrzymanie porządku publicznego
  • zapewnienie bezpieczeństwa
  • zarządzanie nieruchomościami
  • ochrona środowiska i zasobów naturalnych oraz planowanie i realizację projektów miejskich.

Urząd Miasta Śrem kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Śremie, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Śrem komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Śremu jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Śremu umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Śremu umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Śremie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Śremu można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Śremu. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Śremu jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Urząd Miasta w Śremie wydziały

W Urzędzie Miasta Śremu istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Śrem wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Śremu

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Śremie można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Śremu. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Śremu nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Śrem

Liczba wyświetleń: 58Wyszukaj dodatkowe informacje: