Urząd Miasta Środa Wielkopolska – UM w Środzie Wielkopolskiej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Środa Wielkopolska – UM w Środzie Wielkopolskiej

Urząd Miasta Środa Wielkopolska kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Środzie Wielkopolskiej. Urząd Miasta Środa Wielkopolska telefon.

Urząd Miasta Środa Wielkopolska kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Środy Wielkopolskiej, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Środa Wielkopolska kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Środy Wielkopolskiej, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Środy Wielkopolskiej

Urząd Miasta Środy Wielkopolskiej jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Środa Wielkopolska jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Środy Wielkopolskiej.

Kontakt Urząd Miasta Środa Wielkopolska

Adres: ul. Daszyńskiego 5, 63-000 Środa Wielkopolska

Telefon: 61 286 77 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Środa Wielkopolska:

 • poniedziałek: 8:00-15:30
 • wtorek: 7:00-14:30
 • środa 7:00-14:30
 • czwartek: 7:00-14:30
 • piątek: 7:00-14:30

Środa Wielkopolska Urząd Miasta

Urząd Miasta Środy Wielkopolskiej jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Środy Wielkopolskiej. Urząd Miasta Środa Wielkopolska posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Środy Wielkopolskiej dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Środy Wielkopolskiej występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Wydziały Urzędu Miasta Środy Wielkopolskiej

W Urzędzie Miasta Środy Wielkopolskiej istnieją wydziały wewnętrzne, które umożliwiają sprawniejsze i skuteczniejsze funkcjonowanie instytucji i ułatwiają obsługę klientów. Dzięki tym wydziałom Urząd Miejski w Środzie Wielkopolskiej dokonał podziału pracy i obowiązków pracowników. Taki podział za skutkował bardziej efektywnym wykorzystaniem kwalifikacji pracowników i ulepszenie procesów administracyjnych i decyzyjnych.

Urząd Miasta Środa Wielkopolska wydziały:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Architektury i Budownictwa
 • Wydział Edukacji
 • Wydział Księgowości
 • Wydział Gospodarowania Odpadami Komunalnymi

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Środy Wielkopolskiej

W Urzędzie Miasta Środa Wielkopolska Wydział Komunikacji odpowiedzialny jest za wiele spraw. Tam, interesanci mogą dokonać rejestracji pojazdów, uzyskać licencję na wykonywanie zarobkowych przewozów oraz odebrać prawo jazdy. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Środy Wielkopolskiej również kontroluje szkolenia dla kierowców i wskazuje, gdzie wykonać badania techniczne pojazdów.

Mapa Urząd Miasta Środa Wielkopolska

Liczba wyświetleń: 372Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS