Urząd Miasta Stary Sącz – UM w Starym Sączu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: małopolskie

Urząd Miasta Stary Sącz kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Stary Sącz Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Starym Sączu.

Kontakt Urząd Miasta Stary Sącz

Adres: ul. Stefana Batorego 25, 33-340 Stary Sącz

Telefon: +48 18 446 02 70, +48 18 446 02 75

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Stary Sącz

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 9:00-16:00
  • wtorek 9:00-15:00
  • środa 9:00-15:00
  • czwartek 9:00-15:00
  • piątek 9:00-15:00

Stary Sącz Urząd Miasta

W mieście Stary Sącz Urząd Miasta prowadzi wiele działań, które dotyczą między innymi utrzymania porządku publicznego, zarządzania infrastrukturą, a także wydawania petentem różnych zgód oraz dokumentów. Urząd Miasta w Starym Sączu odpowiedzialny jest za zarządzenie budynkami oraz nieruchomościami. Pracownicy tej instytucji posiadają wysokie kwalifikacje oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Miasta Stary Sącz kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Starym Sączu należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Stary Sącz kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Starym Sączu

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Starym Sączu zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Urząd Miasta Stary Sącz podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Stary Sącz podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Starym Sączu dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Stary Sącz Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Starym Sączu dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Stary Sącz

Liczba wyświetleń: 32Wyszukaj dodatkowe informacje: