Urząd Miasta Strzelce Opolskie – UM w Strzelcach Opolskich

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: opolskie

Urząd Miasta Strzelce Opolskie – UM w Strzelcach Opolskich

Godziny otwarcia Urząd Miasta Strzelce Opolskie. Uzyskaj kontakt z obsługą interesanta UM Strzelców Opolskich. Urząd Miasta Strzelce Opolskie wydziały – wydział komunikacji.

Urząd Miasta Strzelce Opolskie kontakt

Urząd Miejski w Strzelcach Opolskich ma swoją własną stronę internetową, ale znalezienie niezbędnych informacji może być dla niektórych trudne. Dlatego wszystkie potrzebne dane kontaktowe i informacje dotyczące Urzędu Miasta w Strzelcach Opolskich zostały umieszczone poniżej. Urząd Miasta Strzelce Opolskie kontakt z petentami obsługuje telefonicznie. Numery kontaktowe udostępniono powyżej. 

Innym sposobem na uzyskanie kontaktu z Urzędem Miasta w Strzelcach Opolskich jest skorzystanie z poczty elektronicznej. Wiadomości mailowe można przesyłać na adres mailowy placówki, pamiętając aby zawierały one dane kontaktowe nadawcy oraz tytuł. W innym przypadku kontakt z Urzędem Miasta Strzelców Opolskich może nie zostać poprawnie sfinalizowany.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Strzelcach Opolskich

Zarówno stacjonarne wizyty, jak i próby kontaktu zdalnego z Urzędem Miasta Strzelców Opolskich możliwe są w godzinach otwarcia placówki. Jako iż Urząd Miasta Strzelce Opolskie godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców, mogą one ulegać delikatnym zmianom. Oczywiście jakiekolwiek aktualizacje harmonogramu pracy Urzędu Miasta w Strzelcach Opolskich są uprzednio zapowiadane zarówno online, jak i stacjonarnie.

Kontakt Urząd Miasta Strzelce Opolskie

Adres: Pl. Myśliwca 1, 47-100 Strzelce Opolskie

Telefon: (+48) 77 404 93 00, (+48) 77 404 93 01

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Strzelce Opolskie:

 • poniedziałek 7:30-17:00
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Strzelce Opolskie Urząd Miasta

Urząd Miasta Strzelców Opolskich jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Strzelców Opolskich. Urząd Miasta Strzelce Opolskie posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Strzelców Opolskich dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Strzelców Opolskich występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Wydziały Urzędu Miasta Strzelców Opolskich

W Urzędzie Miasta Strzelców Opolskich istnieją wydziały wewnętrzne, które umożliwiają sprawniejsze i skuteczniejsze funkcjonowanie instytucji i ułatwiają obsługę klientów. Dzięki tym wydziałom Urząd Miejski w Strzelcach Opolskich dokonał podziału pracy i obowiązków pracowników. Taki podział za skutkował bardziej efektywnym wykorzystaniem kwalifikacji pracowników i ulepszenie procesów administracyjnych i decyzyjnych.

Urząd Miasta Strzelce Opolskie wydziały:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Architektury i Budownictwa
 • Wydział Edukacji
 • Wydział Księgowości
 • Wydział Gospodarowania Odpadami Komunalnymi

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Strzelców Opolskich

W Urzędzie Miasta Strzelce Opolskie Wydział Komunikacji odpowiedzialny jest za wiele spraw. Tam, interesanci mogą dokonać rejestracji pojazdów, uzyskać licencję na wykonywanie zarobkowych przewozów oraz odebrać prawo jazdy. Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Strzelców Opolskich również kontroluje szkolenia dla kierowców i wskazuje, gdzie wykonać badania techniczne pojazdów.

Mapa Urząd Miasta Strzelce Opolskie

Liczba wyświetleń: 450Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS